התחדשות עירונית 15

אודות

פינוי בינוי קק"ל בת ים

מיזם נדל"ן והשקעות בע"מ עוסקת בתחום ההתחדשות העירונית מאז ראשית קיומו והיא אחת מהחלוצות בתחום המיוחד הזה, החברה רואה את ההתחדשות העירונית כתהליך מציל חיים שכל הלוקחים חלק בו יוצאים מרוויחים:

  • הדייר שזוכה לגור בדירה עמידה בפני רעידות אדמה הכוללת בתוכה גם ממ"ד שיגן עליו ועל משפחתו מפני ההפגזות של אויבינו שלצערנו חוזרות ונישנות מידי פעם.
  • הרשויות שזוכות במתיחת פנים לעיר, תוספת של שטח בניה באזורים שבהם כבר אין שטח פנוי וגידול בהכנסות.
  • היזם שזוכה להכנסה כלכלית כתוצאה ממכירת הדירות החדשות.

תחום ההתחדשות העירונית הוא תחום דינמי שהלך והשתנה לאורך השנים וחברת מיזם נדל"ן בפעילותה למדה והפנימה את כל השינויים ויצרה מומחיות בתחום.

לחברה צוות עובדים מקצועי ומנוסה הבקיא בכל השלבים של התהליך כמו: שלב החוזה, שלב התכנון והפעילות עד לקבלת היתר, שלב הבניה ושלב מסירת הדירות לדיירים החדשים.

על כל שלב בתהליך מופקד צוות ובו בעלי מקצוע הרלוונטיים לשלב, כמו משפטן, אדריכל, מהנדס, מפקח וצוות המטפל בדיירים הקיימים במתחם שבו מתבצע הפרויקט.

לחברת מיזם נדל"ן מאגר של חברות בניה קבלניות וספקים מתחום הבניה שעובדים עמה והם מומחים בסוגים השונים של ההתחדשות העירונית בהם עוסקת החברה: תמ"א 38/1 חיזוק והוספה, תמ"א 38/2 הריסה ובניה מחדש, ופינוי ובינוי שכונתי.

תמ"א 38 חיזוק חן 16-18 פתח תקווה
פינוי בינוי בתל אביב

עבודה עם מיזם נדל"ן והשקעות, שהיא חברה יזמית נותנת לדיירים שבתחומם יתבצע פרויקט התחדשות עירונית יתרון חשוב ועקרוני הנובע מהגישה של החברה לביצוע הבניה ברמה הטובה והנכונה ביותר: החברה מגדירה לקבלן את המפרט שעליו לעמוד בו, יחד עם המפקח הממונה על ידי הדיירים והמפקח מטעמה, היא מבצעת מעקב ווידוא שהקבלן המבצע יעמוד בכל תנאי ההסכם עימו ובמידה ומתעוררת בעיה החברה יכולה ליזום מהלך של החלפה של הקבלן המבצע.

במקרים מיוחדים שמיזם נדל"ן והשקעות מוצאת לנכון, היא גם מבצעת את תהליך הבניה בפרויקט בעצמה.

לחברה פרויקטים רבים בתחומי פעילותה השונים ובמהלך 2016 תבנה החברה בפועל כעשרה פרויקטים בערים שונות בגוש דן.
פריסת פעילותה של החברה מתבצעת תוך בחינה והכרה לעומק של העירייה שבתחומה יתבצע הפרויקט, וזאת על מנת להביא את התהליך לידי יישום מהיר וחלק ככל האפשר.
החברה מתאימה את תהליך העבודה מול כל עירייה, בהתאם לתהליכים האופיינייים לאותה עיר, לרבות תהליכים האופייניים לעיריית תל אביב ולעיריות שעברו לעבוד במערכת רישוי זמין של משרד הפנים.

מעוניינים? הדיירים מגובשים? התקשרו 073-7440700
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button