התחדשות עירונית 15

תמ"א 38/1 חיזוק והוספה

לחצו על התמונה להמחשת התהליך

תמ"א 38/1 חיזוק והוספה הוא התהליך המורכב ביותר בתחום ההתחדשות העירונית, לצורך הצלחה בתהליך כזה דרוש ניסיון ספציפי בתחום. בתהליך החיזוק וההוספה יוצקים יסודות מסביב למבנה הקיים ובונים מסביבו – ואף דרכו, אלמנטים של חיזוק כמו עמודים, טורי ממ"דים, פיר המעלית, קורות חיזוק ואלמנטים נוספים והכל עפ"י חישובי מהנדס השלד, אל גורמי החיזוק הללו מחברים את הבניין הישן על מנת שלא יקרוס ברעידת אדמה. כל התוספות החדשות לבנין נשענות על העמודים והיסודות החדשים כך שאין מוסיפים שום משקל על היסודות הישנים אלא להיפך.

לא כל חברה לבניה יודעת ומסוגלת לבצע בניה כזו, לחברת מיזם נדל"ן ניסיון עשיר בפרויקטים מסוג תמ"א 38/1 חיזוק והוספה והיא מעסיקה חברות קבלניות מקצועיות שנבחרו בקפידה על ידה המבצעות עבורה את העבודה, לחברה גם הישגים לא מעטים בפעילות מול העיריות בהקשר עם התוספות לדיירים, למשל ממ"דים בקו בניין שהעירייה התנגדה לכך בתחילה.

אנו רואים בהישגים אלו הצלחה משותפת לדיירים ולנו כי כל תוספת כזו שאנו מצליחים לממש מול הועדה המקומית מהווה תוספת עבורנו בדירות החדשות כך שזהו אינטרס משותף גם לדיירים וגם לחברה. זוהי השקפת העולם שלנו והיא גם מבוטאת בסלוגן של החברה "יחד בונים יציבות" הדגש הוא על היחד – האינטרס המשותף לדיירים ולחברה.

מעוניינים? הדיירים מגובשים? התקשרו 073-7440700
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button